Shadowhunters PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ulice Downtown

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ulice Downtown Empty Ulice Downtown

Pisanie by Giovanni Alvarez Czw Lip 16, 2015 1:36 am

Znajdująca się w centrum miasta dzielnica handlowa. Mieści się tu wiele instytucji artystycznych i sportowych, licznych wieżowców, galerii sztuki, siedzib wielkich korporacji i wyjątkowych sklepów. Dzielnica ta stanowi centrum sieci metra i autostrad. Za jedną z granic dzielnicy uchodzić może rzeka Los Angeles.
Giovanni Alvarez
Giovanni Alvarez

Liczba postów : 68
Join date : 01/07/2015

Powrót do góry Go down

Ulice Downtown Empty Re: Ulice Downtown

Pisanie by Gość Pon Sie 17, 2015 6:13 pm

Rosalie biegła już nie wiadomo którą godzinę, ale i tak nie mogą zapomnieć o śnie. Wydawał jej się taki realistyczny, a ten wilk, który ją zaatakował był taki piękny. Nadal bała się wilków, ale nie mogła zapomnieć o jego oczach... były takie piękne. Najpiękniejsze, jakie widziałam kiedykolwiek. Nawet nie zauważyła, kiedy skończyły się wszystkie piosenki. Przecież i tak nie zwracała na nie uwagi, więc jaką to robi różnicę? Biegła jeszcze chwilę, a potem się zatrzymała, bo wydawało jej się, że coś usłyszała. Cholera! Nie wzięłam nic do obrony, a co jeśli okaże się, że będę musiała się bronić?! Jestem taką idiotką! Spostrzegła, że w cieniu coś się rusza. Przestraszyła się, ale zobaczyła, że z cienia wyszedł malutki, rudo-biało-czarny kotek. Kamień spadł jej z serca.
-Chodź koteczku, nie bój się, nie zrobię ci krzywdy. - Kotek podszedł ostrożnie do Rosalie i otarł się o nią.
-No i co ja mam teraz z tobą zrobić? - Zaczęła się zastanawiać. Wzięła kota na ręce i zaczęła iść w kierunku domu.

Jak wspominałem na PW, proponuję najpierw poszukać kogoś do pisania w tym temacie. Ktoś chętny do gry zapewne się znajdzie, zaś jeśli po prostu napiszesz posta bez żadnego dopisku, że chciałabyś pisać i że nie jest to dla nikogo konkretnego, to potencjalny partner może się nie zjawić. Nie chcę się czepiać ani nic - po prostu informuję. (x ~Drake

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach