Runy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Runy

Pisanie by Drake Rousseau on Wto Cze 30, 2015 7:11 pm

Lista znanych Znaków razem z krótkim opisem ich działania. Spis opracowany na podstawie Shadowtunters Wiki.

Amissio – spowolniona utrata krwi i przyspieszona regeneracja. Na całą rozgrywkę.

Anielska moc – Znak otrzymywany przy inicjacji. Często jest stosowany, by nadać broni anielskich właściwości i zatarcia demonicznych śladów. Sprawia też, że demony zranione oznaczoną nim bronią nie mogą się leczyć. Należy odnawiać co 5 postów.

Blokada – blokuje nadchodzące ciosy. Bardzo poręczny, łatwy do nałożenia. Trwa dwa posty od nałożenia. Można nałożyć co cztery.

Bezdźwięczność - sprawia, że Nefilim poruszają się bezszelestnie. Trwa trzy posty, można nałożyć co cztery.

Fortis - dodaje Nefilim siły. Trwa dwa posty, można nałożyć co trzy.

Mendelin - Run dający częściową, czasową niewidzialność poprzez rzucenie blasku na noszącego. Sprawia, że jest on niewidoczny dla Przyziemnych i niekiedy nawet dla demonów. Czasami ma działanie uzdrawiające. Trwa cztery posty i można nałożyć co cztery.

Męstwo - Dodaje wojownikowi determinacji, siły woli, wewnętrznej siły. Pomaga Nefilim znosić ból i mierzyć się z niebezpieczeństwem. Run trwały, trwa całą rozgrywkę.

Nieustraszoność – znak pozbawiający Nocnych Łowców strachu. Trwa dwa posty. Można odnowić po trzech.

Nyx - pozwala Nefilim widzieć lepiej w nocy. Run trwały, trwa całą rozgrywkę.

Odwaga – dodaje odwagi i brawury każdemu, na kogo jest nałożony. Run trwały.

Otwarcie - znak otwierający to, co zamknięte. Brak ograniczeń.

Parabatai - Runa, która łączy dwóch Nocnych Łowców. Pozwala im nawzajem czerpać swoje siły. Jest to nierozerwalny znak. Run trwa całe życie Nocnego Łowcy. Nie ma ograniczeń.

Precyzja - znak umożliwiający Nocnym Łowcom wykonywanie prac, do których konieczna jest wysoka precyzja. Trwa dwa posty, do odnowienia co trzy.

Przymierze – pozwala Nocnym Łowcom i Podziemnym dzielić się swoimi zdolnościami bojowymi. Po raz pierwszy użyty w "Mieście Szkła", stworzony przez Clarissę Fairchild. Należy nałożyć go na Nefilim i na Podziemnego. Run trwa całą rozgrywkę.

Przyspieszenie - Długotrwały Znak, umożliwia naznaczonemu nim wojownikowi niezwykle szybkie poruszanie się. Trwa jeden post, do odświeżenia co trzy.

Przywołanie (wspomnień)- sprawia, że do Nefilim powracają dawne wspomnienia. Brak ograniczeń.

Równowaga - Sprawia, że zmysł równowagi noszącego sięga ideału. Szczególnie użyteczny w czasie walki wspólnej. Nocni Łowcy noszący go stają się trudniejsi do zwalenia z nóg. Zwykle nakładany jest na kończynach. Trwa trzy posty, do odświeżenia co cztery.

Rozumienie języków - Nefilim naznaczeni tym znakiem są zdolni używać dowolnego języka. Mogą także porozumiewać się między sobą w języku, który jest niezrozumiały dla demonów. Run działa całą rozgrywkę.

Siła - krótkotrwały Znak, dodający Nefilim nieludzkiej siły. Musi być odświeżany po każdym użyciu. Trwa jeden post, do odświeżenia co trzy.

Thermis - pozwala zachować Nefilim ciepło. Brak ograniczeń.

Uzdrowienie - przykładowym znakiem uzdrawiającym jest Iratze. Runy lecznicze mają kilka wariacji, będących drugim darem dla Nefilim od Anioła Razjela i drugimi z kolei najpotężniejszymi runami. Brak ograniczeń.

Wnikliwość - Zwiększa zdolności przetwarzania i interpretowania informacji. Musi być odświeżana po każdym użyciu. Jeden post na trzy.

Wytrzymałość - Runa pozwalająca lepiej znosić zmęczenie lub choroby. Jej moc nie jest ograniczona czasem, jednak zanika, gdy jest intensywnie używana. Trwa całą rozgrywkę.

Wzrok - znak nakładany młodym Nefilim, pozwala im widzieć to, czego nie są w stanie dojrzeć Przyziemni. Bez ograniczeń.

Znak Tropiący - Pozwala śledzić daną osobę i w niektórych przypadkach tropiący może widzieć to, co widzi osoba tropiona. Zwykle używany przez Clave w celu poszukiwania przestępców. Bez ograniczeń.

Znak Związku Małżeńskiego - rysowany w czasie ceremonii ślubnej. Należy nałożyć go na obu małżonków. Gdy znak ten jest już na ich ciałach, oficjalnie są zaślubieni. Bez ograniczeń.
avatar
Drake Rousseau
Admin

Liczba postów : 152
Join date : 30/06/2015

Zobacz profil autora http://shadowhunters.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
HogwartDreamPogrzebowe Wino Akademia SuperbohaterówDark AgesVampire KnightRainbow RPGBlackButler


NA MOCY RADZIECKICH PIESEŁÓW ZAKAZUJEMY KOPIOWANIA TREŚCI Z SHADOWHUNTERS PBF. OBRAZKI UŻYTE NA FORUM POCHODZĄ Z DEVIANTARTA, TUMBLRA I ZEROCHANA.


@ Moe(Roth) - Twórca stopki.
Ogłoszenie autorstwa Kate/Corazon
Przeróbki na rzecz forum - Drejki