Fabuła ogólna forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Fabuła ogólna forum

Pisanie by Drake Rousseau on Wto Cze 30, 2015 7:08 pm

Opis ogólny fabuły
Świat, w którego realiach toczy się akcja forum, został wykreowany przez Cassandrę Clare w jej kolejnych seriach. Opiera się na walce dobra ze złem na różnych płaszczyznach.
Większość ludzi stąpających po naszym świecie widzi i wierzy tylko w to, co namacalne i widoczne na pierwszy rzut oka. Okazuje się jednak, że Ziemia skrywa coś więcej, coś głębszego, mrocznego i złego. Świat ten bowiem jest zamieszkany nie tylko przez zwykłych ludzi, ale i mityczne istoty takie, jak anioły, demony, czarownicy, wilkołaki, wampiry i inne. Porządek tak zwanego Świata Cieni i obowiązek pilnowania go są w rękach rasy anielskich wojowników - Nefilim, potocznie nazywanych Nocnymi Łowcami.
Rok dwutysięczny dziewiąty wydawał się być zgubnym dla wszystkich. Nefilim Valentine Morgenstern, a później jego syn Jonathan, zwany Sebastianem, wypowiedzieli wojnę własnemu rodzajowi. Valentine zginął, jednak Sebastian kontynuował jego dzieło na własną rękę. Zamiast demonami posłużył się jednak inną bronią: wraz ze swoimi poplecznikami zaczął tworzyć Mrocznych Nocnych Łowców, wzbogacając szeregi swojej armii o pojmanych przy atakach na Instytuty dorosłych. Wojna jednak zakończyła się zwycięstwem sił dobra, a Sebastian poniósł śmierć.
Dziś życie w Świecie Cieni wydaje się wracać do normy. Siedem lat po wojnie porządek znów obowiązuje z kilkoma znaczącymi zmianami. Pozycja Podziemnych bardzo się wzmocniła, stoją teraz niemalże na równi z Nocnymi Łowcami. Los Angeles, Miasto Aniołów, jest jednak ukryte w cieniu nadchodzących mrocznych wydarzeń - przywódcy zgrupowań Podziemnych znikają i nikt nie jest w stanie określić, co się z nimi dzieje. Wśród ludzi rośnie niepokój, gniew i strach. Czy widmo dawnej wojny wciąż nawiedza Świat Cieni?
 
Czas i miejsce gry
Ogólny czas rozgrywki to końcówka roku 2015 oraz rok 2016. Oznacza to, że w miarę z kolejnymi rozdziałami czas, pory roku i pogoda zmieniają się. Prosimy o tym pamiętać. Miejscem akcji zaś jest tytułowe Miasto Aniołów, ale też jego okolice i w mniejszym stopniu lokacje czysto magiczne.
 
Rasy niedostępne w grze
Cisi Bracia – Są to Nefilim, którzy zdecydowali się na porzucenie dotychczasowego życia i istnienia jako specjalistyczni medycy i archiwiści Nocnych Łowców. Najczęściej są łysi, ich usta i oczy zostały zaszyte. Porozumiewają się telepatycznie. Mają niezwykłą siłę i piastują pieczę nad skrytym w Cichym Mieście Mieczem Anioła.
Żelazne Siostry – Podobnie jak Cisi Bracia, są to Nocne Łowczynie, które poświęciły się w celu tworzenia broni dla swojej rasy. W przeciwieństwie do nich nie golą głów, ich usta i oczy nie są zaszyte. Ich siedzibą jest Cytadela, która podobno znajduje się pod Zbrojownią w Alicante.
Anioły  - W uniwersum Darów Anioła są istotami na poły legendarnymi, których prawie nikt nie widział. Od Anioła Razjela  pochodzi rodzaj Nocnych Łowców, czyli rasa, która odpowiedzialna jest za ochronę świata przed demonicznymi siłami. Anioły prawdopodobnie są wszechmogące, a ich krew nadaje Nefilim niezwykłych umiejętności. Są też głównym filarem wiary Nocnych Łowców.
 

Demony - Istoty złe, które zwykle podlegają tak zwanym Wielkim Demonom. Każdy z Wielkich Demonów ma swój wymiar. Istoty te da się zabić jedynie w wymiarze, z którego pochodzą. Gdy są likwidowane w naszym, po prostu wracają do swojego. Potrafią przybierać ludzki wygląd, by zmylić mieszkańców tego świata. Demony zwykły krzyżować się między sobą i śmiertelnikami, w ten sposób powstały różne rodzaje demonów i rasa czarowników. Podobno Faerie są za to dziećmi aniołów i demonów.
avatar
Drake Rousseau
Admin

Liczba postów : 152
Join date : 30/06/2015

Zobacz profil autora http://shadowhunters.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
HogwartDreamPogrzebowe Wino Akademia SuperbohaterówDark AgesVampire KnightRainbow RPGBlackButler


NA MOCY RADZIECKICH PIESEŁÓW ZAKAZUJEMY KOPIOWANIA TREŚCI Z SHADOWHUNTERS PBF. OBRAZKI UŻYTE NA FORUM POCHODZĄ Z DEVIANTARTA, TUMBLRA I ZEROCHANA.


@ Moe(Roth) - Twórca stopki.
Ogłoszenie autorstwa Kate/Corazon
Przeróbki na rzecz forum - Drejki