Wędrówki nadszedł kres, czyli zamykamy forum.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wędrówki nadszedł kres, czyli zamykamy forum.

Pisanie by Drake Rousseau on Sro Paź 14, 2015 6:27 pm

Yep, zgodnie z tytułem - zamykamy forum. Tym razem raz na zawsze.
Jeżeli mam być szczery, a szczery jestem zawsze, muszę przyznać, że czuję się zmęczony nieudolnym trzecim podejściem do prowadzenia tego. W zakresie uniwersum Nocnych Łowców nie jestem w stanie wykrzesać niczego nowego i naprawdę za to przepraszam. Pod koniec tematu umieszczę opis tego, co od ponad roku próbuję zrealizować - fabułę tego forum.
Naprawdę jestem wdzięczny osobom, którym chciało się tu grać - z naciskiem na obecnych i aktywnych w każdej edycji Nicka i Nemesie. Jesteście pierwszym powodem, dla którego żal mi zamykać grę na amen. Każda wasza rozgrywka była niesamowicie urocza.
Nemi - tobie bardzo dziękuję za twoją radość i za to, że byłaś pierwszą osobą, która dostarczyła mi pomysłu w kwestii fabuły, wspominając o tym, że matka Nemesie nie zginęła, a po prostu zaginęła. Ale o tym potem. Mam nadzieję, że jeszcze na siebie wpadniemy przy jakiejś okazji.
Nick - z mojej strony jako gracza, bardzo ci dziękuję za bekowe wątki, zwłaszcza poznanie Gilberta i Nicka. I oczywiście za sypanie cytatami, które kocham - zwłaszcza "voici mon secret (...)".
Claude/Dżonka/Krzeseł - Byłaś wszędzie, ale nigdy tą samą postacią i nigdy na zbyt długo. Podpalenie tyłka Dżonemu było bezcenne. :") Szkoda, że Tsu ci tym razem uciekł.
Vincent - za danie mi aż dwóch pomysłów, mianowicie tego z Gwiazdą i duchami. Syriusza, jak wspominałem, miałem wykorzystać, ale o tym też będzie niżej.
*niechętnie* ... dawno nieobecnym użytkowniczkom Dunasa i Evana za wskazówki typu: wprowadzenie nowych ograniczeń mocy, zmian w rozmiarach avatarów (150x200, co za dziubdzianie!). Za to samo, jednakowoż z większym optymizmem, chcę podziękować Rain.
Tsuki - nienawidzę cię za gwałcenie Drejka drzazgą, ej. xD Tu już bardziej dziękuję za bycie!
Vesna - za niesamowicie pozytywne granie. Jak przyjedziesz do Lublyna to kupię ci obiecaną czekoladę.
Luzie - za bycie pierwszą osobą, z którą połączyłem historię postaci. Mianowicie Eliasa. I za chęć zostania zastępczynią przywódcy Klanu.
Giovanni - no oczywiście, ty. Ot, chcę podziękować za wspieranie w ruszeniu forum, za bycie od samego początku i znoszenie moich humorów odnośnie tego, co zrobić. Za staranie się.
Cóż, trochę ckliwie, trochę oficjalnie, trochę sentymentalnie - nie obwiniajcie mnie, jestem śpiący. Co by nie było, decyzja o zamknięciu nie padła z dnia na dzień. Nie mam zamiaru zganiać na nikogo winy, nie mam zamiaru obwiniać też siebie i Giovanniego jako nieudolnych adminów. Jeszcze raz - dziękuję za wspólną grę i za zainteresowanie się tym naiwnym pomysłem.
Ponadto, nic nie zostało usunięte. Schowałem całe forum poza tym działem/tematem, by nikt nie przywłaszczył sobie naszych pomysłów oraz kart postaci użytkowników. Jeśli cokolwiek z tego forum ma się komuś przydać, można bić do mnie tu na PW lub na gg: 55072519. Przez jakiś czas jeszcze z pewnością będę tu wchodzić. Temat pozostawiam otwarty. Jeśli ktoś chce się wypowiedzieć, to nie bronię. Nie zbiję, nie zrobię krzywdy, nie skrzyczę.
Póki co ze strony mojej i Gi powiem, że szykujemy lepsze, bardziej ogarnięte forum i mamy nadzieję, że będzie żyło o wiele dłużej, niż Shadowhunters. Bijemy tym razem w uniwersum Durarara!! (anime, manga, light novel), zaś akcja ma się toczyć rok po zakończeniu fabuły tej serii. Można grać kanonami i postaciami własnymi. Dla laików, zagmatwana krzyżówka kryminału, walk między gangami, nieco fantasy. Gdyby ktoś chciał zarezerwować wygląd bądź postać - również zapraszam do kontaktu ze mną. Start planujemy na początek listopada. Powoli buduje się też odświeżone The Zone.

Mam nadzieję, że tym finiszem nikogo nie zasmuciliśmy i nie obraziliśmy.

Teraz... ach, wrzucę w spoiler, tak na wypadek, gdyby nie wszyscy jednak chcieli to widzieć. Nie będzie to dokładny, poukładany opis, lecz raczej... Zlepek wytłumaczonych skrótów myślowych.
Fabuła:

Osoby, które były w poprzedniej edycji mogą pamiętać zamaskowanych wojowników, którzy pojawili się w Pandemonium. Patrząc w kierunku osób, które serię znają, nie byli to "Mroczni" - moja fabuła miała zarys od ponad 2-3 lat, czyli czasu, kiedy seria Darów Anioła nie była ukończona. Wtedy mniej więcej powstało to, zaś do zakończenia zostali dopasowani z czasem. Nie pamiętam, jaki miał być odnośnie tych wojowników wątek, chyba w końcu ustaliłem, że miało być coś na wzór tego demonicznego kielicha - jego replika, alternatywa, dopasowana do innego wielkiego demona.
Tym demonem miał być Król Belial - jego pieczęci kazałem szukać na starym forum Nemesie i Dunasowi w podziemnej części biblioteki. Jednym z atrybutów Beliala był ogień, nieświadomie dopasowałem to do postaci Drake'a, który w rzeczywistości miał być bodajże jego synem. Yep. Próżne, ale usprawiedliwię się tym, że jedynie siebie oraz Giovanniego w pełni mogłem przypilnować w kwestii aktywności. Przecież nie dam ważnej funkcji na forum komuś, kogo nie znam.
Wracając jednak do wojowników - jednym z nich miała być zaginiona matka Nemesie. Jeśli pamiętasz, to dlatego któregoś razu w kwietniu lub maju rozmawialiśmy o tej postaci. Miała pojawić się na balu w Alicante, rozpoznać w Nemi swoją córkę i dać się pojmać.
Syriusz - gwiazda wspomniana przez Vincenta w jego karcie postaci. Nazwa tejże gwiazdy oznacza z greki "gorący"/"ognisty" i miało to być prawdziwym imieniem Drake'a. Gdyby Vinc i Drake się spotkali, cóż. To miało być czymś przełomowym, tyle wiem i wiedziałem. Ale dlaczego? Nie wymyśliłem.
Szachraj - Szachrajem miała być Robynn, tu również ukłon w stronę Nicka, który pomógł mi prowadzić tą postać i utrzymał jej prawdziwe oblicze w sekrecie.
Dalsza część fabuły, to jest ta, która nie została doprowadzona do istnienia na starym forum, miała wyglądać następująco. Zgodnie z tym co wspominałem - na balu pojednawczym w Alicante mieli pojawić się ci demoniczni łowcy, podobnie jak w Pandemonium. Wpadli, zrobili rozpierduchę, wypadli, tym razem jednak przez portal z pieczęcią Beliala. Ta miała zostać po dwóch rozdziałach rozpracowana i miało okazać się, że prowadzi do demonicznego wymiaru.
Przybliżając jednak postać króla piekielnego. Wspominany w historii jako Antychryst, prorok demoniczny, duch potężniejszy (lub równy) od samego Lucyfera. Stworzony z ognia, uważa się za pierwszego z aniołów. Grzebałem sporo w informacjach o zaświatach i kraina Szeol miała nosić dawniej imię Beliala. Z tego powodu właśnie tam miał się rozgrywać finał akcji forum.
Event wieńczący fabułę miał być oparty praktycznie o każdą mitologię z tych bardziej znanych. Miał się pojawić Charon, trójkami (bądź dwójkami, zależnie od ilości chętnych) przewożący postacie przez Styks. Postacie miały być dobierane parami bądź trójkami na zasadzie przeciwieństw i tego, kto się z kim jeszcze nie poznał fabularnie. Każda z drużyn miała się spotkać z kilkoma zagadkami - planowałem szyfry, łamigłówki. Później miało dojść do starcia z Belialem.
Ach, Nemi - znamy się kupę czasu, a nigdy poza SB nie pisaliśmy. Gdybyś chciała, napisz na moje GG lub daj mi na pw jakikolwiek kontakt do siebie.

Ostatnio zmieniony przez Drake Rousseau dnia Sro Paź 14, 2015 10:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Drake Rousseau
Admin

Liczba postów : 152

Zobacz profil autora http://shadowhunters.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Wędrówki nadszedł kres, czyli zamykamy forum.

Pisanie by Giovanni Alvarez on Sro Paź 14, 2015 8:53 pm

Nie wiem w sumie co dodać... Bo wszystko praktycznie zostało powiedziane. Chciałem podziękować osobom, które grały na forum i z którymi tworzyło się fajną akcję. Szczególne podziękowania kieruję do Nemesie, z którą zawsze miło mi się pisało! Wiem, że ssę w byciu adminem, a moja obecność na forum nie była wzorowa, ale mimo to starałem się brać udział w życiu forum. Przykro mi, że zapadła decyzja o zamknięciu forum, ale na pewno miło będę je wspominać - w szczególności ludzi, których przyszło mi tutaj poznać.
W tym miejscu też chcę przeprosić Drake'a, który stracił wiele nerwów podczas tworzenia i prowadzenia forum. Starałem się, ale nadal za mało. Jednocześnie dziękuję za cierpliwość.
To chyba tyle z mojej strony.
Dzięki za grę!
nie przepraszaj. Tak wyszło.
Giovanni Alvarez

Liczba postów : 68

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Claude Reinless on Czw Paź 15, 2015 8:39 pm

Jeszcze nie raz się pewnie spikniemy, ale ten rok mam przewalony. c: Przepraszam, że mnie nie było
Claude Reinless

Liczba postów : 7

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nemesie Tenebris on Pią Paź 16, 2015 11:37 pm

Nienawidzę pożegnań...
Dlatego wyjdzie pewnie sztucznie i ubogo, ale dziękuję Wam z całego serca. Wnieśliście sporo światła w moje życie, każdy z osobna.
Dziękuję Ci Drake, za trud jaki włożyłeś w to wszystko. Za każdy niebanalny pomysł, fabułę... I całe to ciepło, które zawsze roztaczałeś na forum.
Dziękuję Ci Giovanni za wspaniałe historie, humor i swoją osobowość.. Szkoda, że nie ma więcej takich ludzi.
I tobie Nick. Dziękuję za wszystko. Zakochałam się w stworzonej przez Nas historii Nemesie i Nicka ;) Na zawsze pozostaną w moim sercu...
I żyli długo i szczęśliwie.
Tak się kończy każda bajka. Dlaczego Nasza miałaby się kończyć inaczej Przyjaciele?
Tak zakończmy...
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Może się kiedyś znów spotkamy ;) Do zobaczenia, na niezbadanych ścieżkach losu <3
Nemesie Tenebris

Liczba postów : 17

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry