Mieszkanie Vincenta Anhelsa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mieszkanie Vincenta Anhelsa

Pisanie by Vincent van Helsing on Czw Sie 27, 2015 7:58 pm

Kamienica stojąca w ciągu kamieniczek na wąskiej ulicy - w tym obszarze to nic nadzwyczajnego. Jednak ta jest szczególna, gdyż na jej jedno piętro (a jest ich łącznie dwa plus parter) składa się tylko trzy duże pokoje (lub mikroskopijne mieszkania, jak wolisz), wspólny aneks i dwie łazienki. Na drugim piętrze mieszka trzech Nocnych Łowców, z których jednym jest Anhels Vinc. Nazwisko może wydawać Ci się znajome, jednak nie powinieneś zastanawiać się dlaczego. Trzy pokoje i trzech lokatorów - sami faceci. Co to oznacza, na chłopską logikę? Cóż, panuje tu niemiłosierny bałagan, chociaż pokój van Helsinga...ups! Anhelsa, oczywiście. No, jego pokój jest czysty i uporządkowany, ale może dlatego, że nie posiada on wiele rzeczy, za to cierpi na bezsenność, która umożliwia mu sprzątanie po nocach. Stoją tu dwa regały, jednak próżno na nich szukać książek - tylko broń i ubrania. Vincent nie ma szafy - nie lubi tracić czasu na otwieranie jej. Posiada za to biurko, porysowane jak plecy Sebastiana Morgensterna - co prawda nie oberwało biczem za nieposłuszne stanie w miejscu, tylko nożem, stelą, mieczem, Gwiazdkami, służąc za tarczę. Gdy mu się przyjrzymy, zauważymy, że nie tylko za tarczę służyło (najprawdopodobniej ustawione na sztorc pod ścianą). Okazuje się, że Vincent ma w sobie coś z rzeźbiarza - wygrawerował na brzegu biurka takie piękne słowa jak: Nie boję się piekła. Boję się, że zabraknie jedzenia. oraz Sen jest dla słabych.. Oprócz biurka i dwóch regałów w pokoju znajduje się materac rzucony pod ścianę, kulturalnie nakryty prześcieradłem - koc jest zawsze poskładany, poduszka leży na nim, najczęściej nieruszana przez kilka dni. Pod ścianą stoi duży, nakryty narzutą fotel, zmęczony życiem.
Ściany mają kolor zmęczonego błękitu, są podrapane w wielu miejscach, ale czyste. Całe pomieszczenie wygląda na wymagające gruntownego remontu, wymiany mebli oraz instalacji elektrycznej, ale widać że jest zadbane i czyste, mimo wszystko.
Okno wiecznie jest otwarte, a na jego futrynie, tak samo jak na futrynie drzwi wyrzeźbione są runy ochronne. Za oknem są schody przeciwpożarowe, prowadzące do śmierdzącego zaułka. Przy odrobinie sprytu można wejść ponad klatkę zabezpieczenia i wskoczyć na dach. Nie trzeba zgadywać, że Vincent to właśnie robi, kiedy w nocy nie może zasnąć.VINCENT VAN HELSING
Vincent Anhels.


Nie klękaj, nie. Wystarczy, że oddasz mi swoją kanapkę.
avatar
Vincent van Helsing

Liczba postów : 13
Join date : 16/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
HogwartDreamPogrzebowe Wino Akademia SuperbohaterówDark AgesVampire KnightRainbow RPGBlackButler


NA MOCY RADZIECKICH PIESEŁÓW ZAKAZUJEMY KOPIOWANIA TREŚCI Z SHADOWHUNTERS PBF. OBRAZKI UŻYTE NA FORUM POCHODZĄ Z DEVIANTARTA, TUMBLRA I ZEROCHANA.


@ Moe(Roth) - Twórca stopki.
Ogłoszenie autorstwa Kate/Corazon
Przeróbki na rzecz forum - Drejki